Najpredávanejšie produkty

O nás

Vítame Vás na stránke našej firmy JURPACK s. r. o.

Naša firma pôsobí na trhu od roku 2013 a pozostáva z mladých a kreatívnych pracovníkov, ktorý dokážu dynamicky reagovať na zmeny na trhu. Nachádzame sa v Oravskom podzámku. Sídlo našej spoločnosti je umiestnené pod dominantou oravského regiónu a jednou z najkrajších pamiatok Slovenskej republiky , ktorou je tým je Oravský hrad.

Našou prioritou je čo najpresnejšie vyhovieť potrebám zákazníka pre jeho spokojnosť , pristupovať k nim flexibilne  za dodržania najvyššej kvality výrobku.

Zameriavame sa hlavne na produkty LDPE, HDPE, PA/PE, PP, rôzne typy a rozmery krabicových materiálov a mnoho iných podľa potrieb zákazníka. Súčasťou spracovania daných výrobkov je aj potlač podľa vlastných predstáv zákazníka.

Spoločnosť sa zaoberá predajom a výrobou obalových materiálov na trhu. Špecializujeme sa na predaj vhodných obalov na balenie potravín a nepotravinárskych produktov, napr. balenie pre záhradkárov, cukrárov, pekárov, mäsiarov, syrové výrobky,  mliečne výrobky, gastro- catering, darčekové balenia a mnoho ďalších.

Pevne veríme, že naša stránka poskytne zákazníkovi komplexný prehľad a nájde v nej hľadaný produkt tak, aby bol s výberom našej spoločnosti spokojný. Naši pracovníci  Vám kedykoľvek radi zodpovedajú Vaše otázky. 

 


facebook