Najpredávanejšie produkty

Nové produkty

O nás

Vítame Vás na stránke našej firmy JURPACK s. r. o.

Naša firma pôsobí na trhu od roku 2013 a pozostáva z mladých a kreatívnych pracovníkov, ktorí dokážu dynamicky reagovať na zmeny trhu. Nachádzame sa v Oravskom Podzámku. Sídlo našej spoločnosti je umiestnené pod dominantou oravského regiónu a jednou z najkrajších pamiatok Slovenskej republiky, ktorou je Oravský hrad.

Našou prioritou je čo najpresnejšie vyhovieť potrebám zákazníka pre jeho spokojnosť, pristupovať k nim flexibilne za dodržania najvyššej kvality výrobku.

Zameriavame sa hlavne na produkty LDPE, HDPE, PA/PE, PP, rôzne typy a rozmery krabicových materiálov a mnoho iných podľa potrieb zákazníka.

Spoločnosť sa zaoberá predajom a výrobou obalových materiálov na trhu. Špecializujeme sa na predaj vhodných obalov na balenie potravín a nepotravinárskych produktov, napr. balenie pre záhradkárov, cukrárov, pekárov, mäsiarov, syrové výrobky, mliečne výrobky, gastro catering, darčekové balenia a mnoho ďalších.

Pevne veríme, že naša stránka poskytne zákazníkovi komplexný prehľad a nájde v nej hľadaný produkt tak, aby bol s výberom našej spoločnosti spokojný.

Naši pracovníci Vám kedykoľvek radi odpovedia na Vaše otázky.

 


facebook