CELOFÁNOVÝ MATERIÁL Momentálne nie je žiadny tovar v tejto kategórii.

 • Celofánové vrecká ploché

  Celofánové vrecká, celofánové vrecká na balenie.

  BOPP celofánové vrecká sú vhodné na balenie potravín, kníh, kozmetiky, darčekových a reklamných predmetov. Ponúkame priehľadné, farebné, ozdobné vrecká, rôzne typy rozmerov.

 • Celofánové vrecká s lepiacim pásikom

  Vrecká s lepiacim pásikom sú vhodné na balenie potravín, oblečenia, šperkov, darčekov a rôznych iných predmetov, ktoré nepotrebujú byť vákuovo balené. Vrecká majú zvárané spoje, dno nie je založené a lepené. Materiál vreciek PP (polypropylén), sila 0,03 mm.

 • Tatrafanové vrecká s krížovým dnom

  Tatrafanové vrecká s krížovým dnom po roztvorení a naplnení dno vytvorí obdĺžnikovú základňu.
  Materiál PP (polypropylén), sila 0,03 mm.

 • Tatrafanové vrecká hranolové

  Tatrafanové vrecká hranolové po naplnení vytvoria hranol (dno si možno vystužiť aj kartičkou). Ideálne uzavretie je prehnutím a sponkovaním. Sú veľmi vhodné pre použitie balených sypaných čajov, káv alebo krabičiek presných rozmerov. Materiál PP (polypropylén), sila 0,03 mm.

 • Celofánový kornút

  Celofánové priehľadné kornuty sú vhodné na balenie cukroviniek, perníkov, suchých plodov, popcornu, darčekov a podobne. Rovné okraje, zvárané spoje. Materiál kornutu PP (polypropylén), sila 0,03 mm.

 • Celofánové archy

  Celofánové prírezy (archy) sú vyrobené z pravého celofánu, buničiny o sile 0,02 mm. Sú používané najmä na balenie potravín a darčekov.

facebook